Collection: 柑仔店 | 古早味零食

-
森永牛奶糖家庭號(260g*包)
Regular price $12.00Regular priceUnit price / per -
雲朵小舖 草莓奧利奧雪Q餅 (180g*袋)
Regular price $20.00Regular priceUnit price / per -
雲朵小舖 抹茶草莓優格牛軋餅 (14入*盒)
Regular price $20.00Regular priceUnit price / per -
喜年來 【限量】喜年來紫玉蛋捲禮盒 Selena Purple Sweet Potato Egg Rolls(288g*盒)
Regular price $25.00Regular priceUnit price / per -
聖祖食品 蒜味貢糖 ShengZu Tribute Candy (Garlic Flavor)(12入*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
聖祖食品 采玉酥(海苔小魚) ShengZu Tribute Candy(TSAI YU)(12入*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
聖祖食品 原味貢糖(素) ShengZu TributeCandy(OriginalFlavor)(Vegetarian)(12入*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
聖祖食品 海蘭酥(海苔肉鬆) ShengZu Tribute Candy (HAI LAN)(12入*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
聖祖食品 豬腳貢糖(素)『冠軍商品』ShengZu Pig'sFeetTributeCandy(12入*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
文旦復興 柚柚牛軋糖(10入*包)
Regular price $15.00Regular priceUnit price / per -
文旦復興 香柚小麻糬(10入*包)
Regular price $13.00Regular priceUnit price / per -
文旦復興 柚柚牛軋餅 Pomelo Nougat Cookies(8入*包)
Regular price $20.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 薯條牛軋糖(120g*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 青柚燒(6入*盒)
Regular price $40.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 綜合鳳梨酥 原味土鳳梨酥3入 金鑽鳳梨酥3入 花蓮文旦酥3入(9入*盒)
Regular price $45.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 剝皮辣椒鳳梨酥(9入*盒)
Regular price $48.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 花蓮文旦酥(9入*盒)
Regular price $46.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 金鑽鳳梨酥 Pineapple Pastry(9入*盒)
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 好土鳳梨酥 Pineapple Pastry(9入*盒)
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
鳳梨灣 鳳梨牛軋糖(120g*包)
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per -
彰化掛山燒 卦山 玉兔 R禮盒 KUASAN YAKI
Regular price From $68.00Regular priceUnit price / per -
彰化掛山燒 卦山 玉兔 Q禮盒 KUASAN YAKI
Regular price From $75.00Regular priceUnit price / per -
彰化掛山燒 卦山 玉兔 S禮盒 KUASAN YAKI
Regular price $68.00Regular priceUnit price / per -
彰化掛山燒 卦山 星月 禮盒 KUASAN YAKI
Regular price $60.00Regular priceUnit price / per